Pielgrzymki * Wczasy Krajowe * Wczasy Zagraniczne * Wczasy zima * Kolonie i obozy * Morze * Góry * Jeziora * Zagranica * Inne... * Zimowiska * Sylwester * Boże Narodzenie * Kraj * Kraj * Zagranica * Wycieczki * Obozy studenckie * Wypoczynek i Zwiedzanie

SZUKAJ

Zaloguj / Zarejestruj

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną wyjątkowo bogatą i interesującą ofertę, wypoczynku letniego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.
Każde wakacje są wspaniałym okresem życia niejednego z nas. Wiedząc o tym dołożyliśmy wszelkich starań by katalog kolonijno – wczasowy LATO 2008 zawierał wiele atrakcyjnych i niepowtarzalnych ofert, gwarantując naszym Klientom największe zadowolenie.
Agencja Turystyczna serdecznie zaprasza do spędzenia wakacji w kraju i za granicą. Dla chcących spędzić wakacje w Polsce polecamy najciekawsze zakątki naszego kraju – morze, jeziora, góry i lasy. Na zagraniczne eskapady proponujemy Turecką Riwierę, na plaży gdzie niegdyś kąpała się Kleopatra, Chorwację kraju zaślubin morza i słońca oraz Bułgarię, Grecję, Austrię, Włochy, Tunezję i Hiszpanię.
Nasze propozycje należą do sprawdzonych i renomowanych.
Po raz kolejny w tym roku w cenie skierowania dla dzieci i młodzieży uwzględniamy cenę biletu na przejazd tam i z powrotem z wyznaczonych miejsc zbiórek do miejsc wypoczynku.
Dla Zakładów Pracy jesteśmy w stanie przygotować oferty specjalne zarówno na wypoczynek dzieci, jak i imprez integracyjnych dla dorosłych.
Zainteresowanych naszymi ofertami informujemy, że dofinansowanie do wypoczynku przysługuje zgodnie z Zakładowym Regulaminem Świadczeń Socjalnych również do imprez wykupionych z naszej oferty.
Ufamy, że tegoroczna oferta w pełni zrealizuje Państwa wakacyjne plany. Gorące lato spędzone z Agencją Turystyczną, w gronie przyjaciół i nowych znajomych, w miejscach gdzie wraca się z przyjemnością, jak również w zupełnie nowych okolicach winno cieszyć i satysfakcjonować powiększając tym samym grono Stałych Klientów naszej Agencji, czego Państwu i sobie życzymy.

Z życzeniami miłego pobytu i dobrego wypoczynku
Roman Tryfon
Prezes Zarządu AgencjiWIADOMOŚCI

Chętnie pomożemy
Jacek

Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników PKP Sp. z o.o.

00-378 Warszawa, ul. Jaracza 2 tel./fax. 22 6229828, 4744015

ING Bank Śląski Oddział w Jastrzębiu Zdroju 23 1050 1605 1000 0022 5856 5841

Copyright скоро & бешенство T.M. & T.G.